Dziedzictwo świętych
UWAGA!
Zwiększyliśmy ilość miejsc na konferencji - MOŻNA SIĘ JESZCZE ZAPISYWAĆ!

Dla większości z nas, rok 2020 zostanie pewnie na zawsze w pamięci jako bardzo nietypowy i inny niż pozostałe lata!
Wiele rzeczy uległo zmianie, wiele uległo przewartościowaniu, można więc zastanawiać się, co jeszcze jest pewnego i stabilnego na tym świecie?

Ludzie patrzą teraz na przyszłość bardziej nieufnie i z większym lękiem, zadając sobie pytania, co jeszcze przed nami, z czym jeszcze musimy się zmierzyć?

Hebrajska koncepcja czasu jest bardzo ciekawa - człowiek stoi bowiem w niej przodem do przeszłości, a tyłem do przyszłości, dlatego nie wiemy, co jest przed nami i tylko Duch Boży może uchylić nam rąbka tajemnicy dotyczącej tego, co jeszcze przed nami.

Spoglądając w przeszłość możemy uczyć się i wnioskować odnośnie tego, co jeszcze przed nami, dlatego podczas tej 2 dniowej, wirtualnej konferencji spróbujemy spojrzeć na to, co już za nami i prosić Boga, aby

"dał nam światłe oczy serca tak, byśmy wiedzieli, czym jest nadzieja naszego powołania, czym bogactwo chwały Jego dziedzictwa wśród świętych i czym przemożny ogrom Jego mocy względem nas wierzących - na podstawie działania Jego potęgi i siły" (Ef 1:18-19)

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!!!

• Wszystko, co będzie Ci potrzebne do uczestnictwa w konferencji, to przeglądarka internetowa lub zainstalowane oprogramowanie Zoom (do ściągnięcia tutaj)
  • Jeżeli nie wiesz, jak zainstalować Zoom'a, skorzystaj z tej instrukcji