POŚWIĘCENI - Intensywny Program dla Młodzieży i Dorosłych

• 69,00 PLN przy rejestracji do dnia 15.07.2011
  • 89,00 PLN przy rejestracji po dniu 15.07.2011

Konto:

z dopiskiem: "Program Wrocław".

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zachęcamy do sprawnego podjęcia decyzji w kwestii uczestnictwa w obozie.

REJESTRACJA
Rejestracja odbywa się tylko drogą internetową poprzez wypełnienie formularza dostępnego po kliknięciu przycisku "Rejestracja".

W ostatnich dniach - mówi Bóg - wyleję Ducha mojego na wszelkie ciało, i będą prorokowali synowie wasi i córki wasze, młodzieńcy wasi widzenia mieć będą, a starcy - sny. Nawet na niewolników i niewolnice moje wyleję w owych dniach Ducha mego, i będą prorokowali. (Dz 2:17-18)

O PROGRAMIE

Kurs przeznaczony jest dla młodych oraz dorosłych, którzy będą mieli okazję spędzenia wspólnego czasu z młodzieżą z IHOPU na pogłębianiu relacji z Bogiem - Oblubieńcem oraz wsłuchiwaniu się w to, co Bóg mówi dzisiaj do Kościoła. Będzie też możliwość zapoznania się ze sposobem działania Domu Modlitwy w Kansas City oraz we Wrocławiu oraz okazja do praktycznego włączenia się w adorację Boga oraz wstawiennictwo. Wierząc, że w obecnym czasie Bóg w bardzo szczególny sposób pragnie zafascynować młodych ludzi Swoją Osobą, oddzielić ich dla Siebie oraz wyposażyć ich na niespotykaną w historii Kościoła moc Ducha Świętego z wielkim entuzjazmem oczekujemy na nadchodzące wydarzenie! Serdecznie zapraszamy! Zaproście przyjaciół!

TEMATY NAUCZAŃ

• Jezus - Bóg Oblubieniec
  • Śniada jestem, lecz piękna (PnP) - bezwarunkowa miłość Boga
  • Dlaczego Domy Modlitwy?
  • Boży Tron - Rzeczywistość Bożego Królestwa
  • Dlaczego adoracja Boga?
  • Moc wstawiennictwa
  • Boże wezwanie do bycia gotowym

W PROGRAMIE
  • Sesje adoracyjne i wstawiennicze
  • Nauczania
  • Grupy dzielenia
  • Posługa prorocza
  • Świadectwa prowadzenia i działania Bożego

ROZKŁAD DNIA
Poniedziałek - Piątek
  • 08.00 - 10.00 Adoracja
  • 10.00 - 12.00 Nauczanie
  • 12.00 - 13.00 Grupy dzielenia
  • 13.00 - 16.00 Przerwa obiadowa
  • 16.00 - 18.00 Nauczanie
  • 18.00 - 20.00 Wstawiennictwo/Posługa prorocza

ZAKWATEROWANIE
We własnym zakresie

INTERNATIONAL HOUSE OF PRAYER (IHOP)

19 września 1999 rozpoczęło się w Kansas City, kontynuowane po dziś dzień, nieustanne wstawiennictwo połączone z uwielbieniem na żywo, trwające nieprzerwanie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Założycielem i głównym liderem organizacji jest Mike Bickle, pod którego przywództwem IHOP przygotowuje i wyposaża misjonarzy jako poświęconych wstawienników, śpiewaków i ewangelistów, pracujących nad przebudzeniem w kościele i nad dziełem Wielkich Żniw pośród zagubionych. IHOP jest domem dla około 500 osób zatrudnionych na cały lub częściowy etat oraz 250 studentów Forerunner School of Ministy (FSM).
Baza Misyjna IHOP koncentruje swe powołanie wokół:
  • Modlitwy wstawienniczej, uwielbieniu, modlitwy o uzdrowienie i proroctw,
  • Postu – rozłożonym na 365 dni w roku,
  • Wielkiego Posłannictwa – proklamowanie Jezusa wśród narodów,
  • Posługi Zwiastuna (Forerunner Ministry) – przygotowanie oblubienicy – kościoła na unikalną dynamikę Czasów Ostatecznych.
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.ihop.org